Rentiero.cz

Registrace nového investora

Stát se investorem na Rentiero.cz může každý plnoletý občan České republiky. Stačí vyplnit kontaktní údaje a můžete začít investovat. Pro bezpečnost vašeho účtu požadujeme ještě jednoduché a rychlé ověření vašeho mobilního telefonního čísla.

Osobní údaje

Zadejte prosím vaše křestní jméno
Zadejte prosím vaše příjmení
Zadejte vaše rodné číslo bez mezer ve tvaru s lomítkem 730501/0150 nebo bez lomítka 7305020150.
Vaše rodné číslo je pouze pro naše interní účely, nebude nikde uváděno, ani poskytnuto třetím osobám.
Vyberte si pseudonym, pod kterým budete vystupovat na Rentiero.cz - přezdívka slouží k tomu, aby nebylo veřejně zobrazeno vaše skutečné jméno nebo přijmení.
Např. martin44, pouze čísla, písmena bez diakritiky, tečka a podtržítko. Musí začínat písmenem nebo číslicí, 4-20 znaků
Proč žádáme email?
Výsledek vašich investic vám zašleme na zadanou emailovou adresu. Budete tak mít perfektní přehled o vašem účtu V žádném případě Vás nebudeme "spamovat" nevyžádanými emaily.
Proč žádáme telefonní číslo? Ověření pomocí telefonního čísla slouží zejména k zabezpečení vašeho účtu a vašich investic na Rentiero.cz. Ověření funguje podobně jako když se přihlašujete do svého internetového bankovnictví. Vaše mobilní tel. číslo bude sloužit pouze pro ověřování vašich investic.
Telefonní číslo prosím zadávejte ve formátu 777123456 - bez mezer a mezinárodní předvolby. Pokud nemáte české telefonní číslo, kontaktujte naši infolinku 607 444 777

Heslo vám bude zasláno na e-mail. První přihlášení proběhne automaticky.

Trvalé bydliště

Zadejte ulici a číslo popisné vašeho trvalého bydliště dle občanského průkazu, pokud nejste rezident ČR tak podle jiného dokladu.
Zadejte obec vašeho trvalého bydliště dle občanského průkazu, pokud nejste rezident ČR tak podle jiného dokladu.
Zadejte poštovní směrovací číslo vašeho trvalého bydliště ve tvaru 123 45 nebo bez mezer 12345

Doručovací adresa:

Novinka

Investice do nemovitostí
Již od 1 000 Kč.

Rentiero a.s. otevírá realitní trh pro všechny. Investujte do kvalitních nemovitostí již od 1 000 Kč a on-line. Sami si vyberete, která nemovitost je vám libí a do které chcete investovat. Svůj podíl v nemovitosti, můžete kdykoliv prodat za vámi určenou cenu. Registrujte se nezávazně a ZDARMA a podívejte se na naši nabídku kvalitních nemovitostí.

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h