O společnosti Rentiero a.s.

Společnost Rentiero a.s. provozující portál www.rentiero.cz je ryze česká akciová společnost s jasnou a transparentní strukturou. Je založená třemi dlouholetými obchodními partnery a dnes už i skvělými přáteli. Naše sídlo, kanceláře a zaměstnanci jsou v Praze, která je bydlištěm zakladatelů. Nevyužíváme žádné offshore společnosti v daňových rájích a náš zisk řádně a včas daníme v ČR.

Rentiero.cz - otevírá investování do realit pro všechny

Pavel Matoušek

zakladatel a předseda představenstva Rentiero a.s.

Internetový podnikatel Pavel Matoušek je produktový nadšenec, který rád zkouší nové věci. Baví ho neustále věci zlepšovat a je posedlý kvalitou, která mu v jeho životě přináší i starosti, protože neustále nachází chyby v produktech nebo službách, které ve svém životě využívá. Zároveň miluje pocit „svobody“, kterou internetový byznys přináší. Pod jeho křídly vzniklo již několik fungujících projektů, řadu z nich dovedl do zdárného exitu.

Mezi jeho předchozí projekty patří např. portál AAAPoptavka.cz zabývající se zprostředkováním obchodních příležitostí, ten následně prodal společnosti MAFRA, která provozuje zpravodajský portál iDNES.cz. Později spoluzaložil srovnávač produktů Hyperzboží.cz a slevový portál Hyperslevy.cz, který se stal jedním z největších mezi slevovými portály.

S dalšími dvěma společníky v roce 2017 založil firmu Rentiero a.s., která otevírá investiční realitní trh i pro investory s menším kapitálem, kteří si nemohou dovolit koupit celou nemovitost anebo chtějí rozložit riziko do více nemovitostí.

Pavel Matoušek Profil na linkedin

 

Máte dotaz? Zeptejte se nás na cokoliv.

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h