Rentiero.cz

O společnosti Rentiero a.s.

Společnost Rentiero a.s. je ryze česká akciová společnost s jasnou a transparentní strukturou. Investujeme do nemovitostí, kterým dobře rozumíme v lokalitách, které dobře známe. Přinášíme inovativní řešení pro investování do nemovitostí a tím tento trh otevíráme drobným investorům a velkým investorům umožňujeme větší diverzifikaci jejich portfolia.

Pavel Matoušek

Předseda představenstva a majoritní akcionář

Je to již více než 10 let, kdy jsem se začal aktivně zajímat o nemovitosti a nadále se v tomto oboru vzdělávám. Ze zkušenosti vím, že u investic do nemovitosti lze jen vydělat, pokud dodržujeme základní investiční pravidla. Velmi důležitá vlastnost pro investice do nemovitostí je mimo jiné trpělivost. Moje hlavní role je určování strategie společnosti pro naplnění společné vize stát se dlouhodobým partnerem našich investorů v oblasti investic do nemovitostí.

 

Ing. Jaromír Muchka

Člen představenstva a výkonný ředitel

Rentiero je velmi komplexní projekt v oblasti nemovitostí a investic, který má v těchto oborech velké ambice. Náš cíl je přiblížit a co nejvíce zjednodušit investování do nemovitostí s důrazem na minimalizaci rizika a maximalizaci výnosů. Moje hlavní role je finální výběr investičních nemovitostí a řešení provozních věcí společnosti tak, aby bylo dosaženo maximální spokojenosti našich investorů.

 

Martin Matoušek

Člen dozorčí rady a technický ředitel

Tvořit Rentiero.cz je velká výzva. Díky dlouholetým zkušenostem jsem schopen určit správný směr vývoje celého projektu. V oblasti investic nejsem žádný “střelec” a rád si na úspěšnou investici počkám, proto je mi investování do nemovitostí velmi blízké. Moje hlavní role je v řízení vývoje celého projektu s největším důrazem na kvalitu a zabezpečení.

 

Máte dotaz? Zeptejte se nás na cokoliv.

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h