Rentiero.cz

Novinky

červen 2018

Garantujeme 5% výnos z nájmu po celé 3 roky

Od 1.6.2018 začala platit u bytu ID: N100005 garance výnosu 5 %, která platí až do 31.5.2021. Garance není závislá na obsazenosti nemovitosti. Výnos z nájmu z této nemovitosti bude po celé 3 roky 5 % ročně bez ohledu na výši nájmu a obsazenosti nemovitosti.
Garance platí pro všechny investory, tedy i pro ty, kteří mají v této nemovitosti již zainvestováno. Po skončení garance bude platit výnos z aktuálního nájemného, který by se díky růstu cen nemovitosti resp. nájemného měl blížit či být větší než výnos z garance. Nemovitosti, do kterých lze v současné době investovat, naleznete zde.
 

Investice bez poplatku i nadále

Od 1.6.2018 je zrušen jednorázový 1% poplatek za nákup podílu na primárním trhu. Nyní můžete investovat bez jakéhokoliv vstupního poplatku. Zrušení poplatku platí pro nákup jakéhokoli množství podílových listů na primárním trhu.
Nemovitosti, do kterých lze v současné době investovat, naleznete zde.
 
duben 2018

Aktualizace dat ČSÚ za rok 2017

Dovolujeme si Vás informovat, že ČSÚ aktualizoval údaje o cenách nemovitostí v Praze pro rok 2017.  Z tohoto důvodu jsme na našich stránkách Rentiero.cz provedli úpravu dat, týkajících se informace o výnosu z růstu hodnot nemovitostí. Aktualizovala se změna růstu hodnoty nemovitostí z původních 13,88 % na 16,38 %.
 

Průměrný roční růst cen nemovitostí v Praze

3 roky = 11,20 % p.a. 5 let = 8,42 % p.a. 12 let = 6,17 % p.a.

Z těchto dat vyplývá, že průměrný roční růst cen nemovitostí v Praze za posledních 12 let, tedy od roku 2005 včetně nemovitostní krize, byl 6,17 % ročně.
Vývoj cen nemovitostí si můžete prohlédnout zde.
 
 
březen 2018

Investiční kalkulačka

Připravili jsme pro vás KALKULAČKU INVESTICE DO NEMOVITOSTI. Spočítejte si svůj výnos z nájmu i z růstu hodnoty nemovitosti dle vašeho výběru z nabídky nemovitostí.

 

Investice bez poplatku – časově omezená akce

Od 6. 3. do 31. 5. 2018 není účtován jednorázový 1% poplatek za nákup podílu na primárním trhu . Akce platí při nákupu jakéhokoli množství podílových listů. Nemovitosti, do kterých lze v současné době investovat, naleznete ZDE

 

Nová investiční nemovitost v nabídce

Byt o dispozici 2+1 v centru Prahy na Vinohradech s výbornou dopravní dostupností. Byt je o rozloze 57 m2, ve 3.NP v ulici Na Folimance, Praha 2 - Vinohrady. Byt je námi nově pronajat s výnosem 4,17 % p.a. Investovat do této nemovitosti můžete ZDE

 
únor 2018

Minimální investiční částku 10 000,- Kč snižujeme na 1 000,- Kč

Na přání našich investorů jsme snížili minimální investiční částku na 1 000,- Kč. Nyní můžete investovat již od 1 000,- Kč a tedy i menší částky diverzifikovat do více nemovitostí. Již nakoupené podíly jsou nyní také rozděleny na nejmenší podíly po 1 000,- Kč. Investoři, kteří vlastnili jeden podíl v hodnotě 10 000,- Kč, vlastní nyní deset podílů po 1 000,- Kč v celkové hodnotě stále 10 000,- Kč. Tato změna umožňuje otevřít trh s investicemi do nemovitostí ještě více investorům.
 

Spouštíme nový Sekundární trh

U každé nemovitosti na Sekundárním trhu lze nyní jednodušeji nakupovat resp. prodávat podíly a všechny potřebné informace jsou na jednom místě. Je to podobné jako na burzách při prodeji resp. nákupu akcií. Ihned vidíte, za kolik můžete svůj podíl na nemovitosti okamžitě prodat nebo nakoupit včetně informace o výši výnosu z nájmu vůči konkrétní prodejní resp. nákupní ceně podílu. Podobu nového sekundárního trhu si můžete prohlédnout zde
 
srpen 2017

Rentiero.cz otevírá investování do nemovitostí pro všechny

Nyní může do nemovitostí investovat opravdu každý. S minimální investicí 10 tis. Kč si můžete koupit podíl na nemovitosti a vydělávat na pronájmu a na růstu hodnoty nemovitosti. Nestaráte se o nájemníky, ani o výběr nájemného. O vše se stará akciová společnost Rentiero. Společnost vyhledává a nakupuje investiční byty zejména v Praze. Poté je rozdělí na menší části a umožňuje tak investorům s menším kapitálem proniknout na realitní trh a větším investorům zase pomáhá diverzifikovat a rozložit si tak riziko
 

  • každá investice do nemovitosti je zajištěná danou nemovitostí
  • průměrný výnos za posledních 5 let je 10-12 % ročně (pronájem a růst hodnoty)
  • investujete do více nemovitostí a tím minimalizujete riziko
  • žádná administrace a správa nemovitosti, o vše se staráme za vás
  • daň z převodu nemovitosti, roční daň z nemovitosti, vše hradí Rentiero.cz
  • žádné poplatky realitním kancelářím za nákup nemovitosti
  • bez počátečních poplatků, pouze si dobijete účet na Rentiero.cz
  • peníze z pronájmu si můžete nechat kdykoliv vyplatit na svůj účet ZDARMA

 

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h