Rentiero.cz

Napsali o nás

24.04.2018
Ceny pražských bytů se od roku 1998 ztrojnásobily. I nadále porostou

Idnes.czAni krize nezastavila cenový růst českých bytů, které v některých oblastech oproti roku 2005 podražily o více než 76 procent. V hlavním městě se ceny od roku 1998 více než ztrojnásobily a podle odborníku porostou i nadále.

20.04.2018
Rentiero.cz v Událostech na České televizi od 4 minut a 32 vteřin.

ČT1V Praze přitom je bytů stále nedostatek. Nejen k pronájmu, ale také právě k prodeji. „Z dlouhodobého hlediska ceny stále porostou. I kdyby byla nějaká krize, tak pořád nemovitosti jdou nahoru,“ domnívá se ředitel společnosti Rentiero. Například v hlavním městě vzrostla za poslední dva roky cena nových bytů téměř o polovinu.

20.04.2018
Realitní investice se přesunují na internet, známá jména českého byznysu zkouší nový model

E15.czHromadné investování známé jako crowdfunding proniká rovněž do nemovitostí. Přes internet lze již investovat do developerských projektů, dělnických ubytoven i jednotlivých bytů.

15.03.2018
Pavel Matoušek z Rentiero.cz: Všechny nemovitosti jsou v našem vlastnictví, projekt stál už 25 milionů

CzechCrunchPavel Matoušek se ve vodách českého byznysu zviditelnil především svými projekty jako AAAPoptavka.cz, který prodal mediální skupině Mafra, Hyperslevy.cz či investičním portálem Benefi.cz – platformou na zprostředkování P2P půjček.

13.03.2018
Nemáte na byt? Kupte si alespoň podíl za pár tisíc, láká nová burza

Idnes.czAbyste mohli investovat do nemovitostí, nepotřebujete miliony. O tom se drobné investory snaží přesvědčit nový projekt na českém nemovitostním trhu společnosti Rentiero. Nabízí možnost investovat do tohoto lukrativního odvětví i jen pár tisíc korun. Podle ekonomů má však projekt celou řadu úskalí.

08.11.2017
Investice, které mohou být bez rizika

Česká firma Rentiero a.s. nabízí obchodování online s nemovitostmi pro všechny, kdo chce vydělávat prodejem z rostoucí hodnoty nemovitosti, tak z pronájmu. Firma velmi dobře zná rozdíly v cenách nemovitostí, ví, že v žádaných a lukrativních místech jsou ceny výrazné vyšší. Ve velkých městech je bytů skutečně nedostatek. Zvlášť investičních bytů v Praze.

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h