Rentiero.cz

Investujte do nemovitostí
s výnosem 6,5 - 21,4 %!

  • Vyděláváte na pronájmu a růstu hodnoty nemovitosti
  • Vysoké zhodnocení finančních prostředků
  • Investování již od 1 000 Kč ihned a on-line
  • Rozložení rizika do více nemovitostí
  • Každá investice do nemovitosti je zajištěna
  • Anonymní a bezpečné investování


Kolik mohu vydělat investováním přes portál Rentiero.cz?

Investování do nemovitostí obsahuje dvě složky výnosu:

Pronájem
3 - 5 % p.a.
Hodnota
nemovitosti
3,5 - 16,38 % p.a.
*

Každá nemovitost má jiné roční zhodnocení z pronájmu, které se nejčastěji pohybuje kolem 3 - 5 % ročně. Druhou neméně důležitou složkou je dlouhodobý růst cen nemovitostí, které za posledních 5 let v Praze rostly průměrně o 3,5 - 16,38 % ročně. V součtu se tak jedná o výnos 6,5 - 21,4 %* ročně. Hodnota nemovitosti může samozřejmě i klesat, např. vlivem centrální banky, dostupností hypoték, krizí anebo počtem výstavby nových bytových domů. Historie ale ukazuje, že ceny nemovitostí z dlouhodobého hlediska rostou a jejich výnos se započítává k zisku z pronájmu nemovitosti.

 
* Za posledních 5 let ceny nemovitostí v Praze rostly průměrně o 8 % ročně dle statistického úřadu. Meziročně mezi lety 2012 a 2017 se jedná o tyto výnosy: 3,51 %, 5,24 %, 7,00 %, 10,42 % a 16,38 %. Viz. ceny nemovitostí.
 
Užitečné: Výběr a ceny nemovitostí

Jak funguje investování na Rentiero?

 
uvozovky uvozovky
Kvalitní výběr nemovitostí, které našim investorům vydělávají na pronájmu a dlouhodobě roste jejich hodnota, je pro nás absolutní prioritou.

Pavel Matoušek, předseda představenstva Rentiero a.s.

Jak snadno investovat na Rentiero.cz?

1)Vytvořte si zdarma účet na Rentiero. Vytvoření účtu váš k ničemu nezavazuje.
 
2)Vložte své peníze na váš nově založený investorský účet u Rentiero.cz a začněte investovat již od 1 000 Kč. Nemusíte si brát hypotéku anebo investovat celou částku do jedné nemovitosti. Díky Rentiero.cz můžete investovat do více nemovitostí menší částky a rozložit si tak riziko.
 
3)Vyberte si nemovitost, do které chcete investovat. Vybírat můžete podle ročního zhodnocení z pronájmu nemovitosti a samozřejmě dle lokality. V nabídce naleznete zejména nemovitosti z Prahy, u kterých dlouhodobě roste hodnota a poskytují zajímavý výnos z pronájmu.
 
4) Do každé nemovitosti můžete investovat od 1 000 Kč. Každá nemovitost je rozdělena na několik podílových listů. Záleží jen na vás, jak velký podíl si v dané nemovitosti zakoupíte a dle toho dostáváte odpovídající podíl z pronájmu. O nic se nestaráte, Rentiero.cz za malý poplatek sežene nájemníka a vyplácí vám každý měsíc podíl z pronájmu nemovitosti. Svůj podíl navíc můžete navýšit i snížit díky obchodování na sekundárním trhu.
 
5) Pokud máte zájem a je pro vás vhodná doba, můžete svůj podíl nabídnout k prodeji na sekundárním trhu. Po 5ti letech držení nemovitosti navíc neplatíte žádný poplatek a můžete tak nemovitost prodat s o to větším ziskem. Cena nemovitosti samozřejmě vždy záleží na nabídce a poptávce. Záleží tedy na růstu hodnoty nemovitosti, a jak dlouho ji máte v držení. Po celou dobu však získáváte odpovídající podíl z pronájmu a o nic se nestaráte.

Kvalitní nájemníci

Každý nájemník je důkladně prověřen, že je schopen platit nájem a služby za užívání bytu. Zároveň se Rentiero zaměřuje na byty v centru Prahy, které si pronajímají vysoko příjmové skupiny obyvatel. Např. manažeři nebo úspěšné mladé páry. Každý nájemník mimo jiné skládá 1-2 měsíční kauci a teprve potom je mu byt pronajat. V případě neplacení, kromě kvalitní nájemní smlouvy, je možnost čerpat nájem z kauce, kterou nájemník složil.

Kolik to stojí?

Investovat do nemovitostí na Rentiero.cz je možno již od 0,5 % z investované částky. Poté je každá nemovitost kompletně spravována společností Rentiero a.s., která se stará jak o kvalitní pronájem nemovitosti, drobné opravy, tak i o komunikaci s nájemníky, inzerci nemovitosti k pronájmu a další. Pokud není nemovitost obsazena, tak Rentiero.cz platí měsíční poplatky za investory. Tím je zajištěno, že Rentiero i investoři mají stejný cíl a to mít kvalitně a dlouhodobě pronajatou nemovitost. Rentiero.cz si za kompletní správu nemovitosti včetně rizika nepronajaté nemovitosti účtuje roční poplatek dle hodnoty nemovitosti. Každá nemovitost má určen svůj vlastní správcovský poplatek, který závisí na hodnotě a také na stáří a umístění nemovitosti. Více o poplatcích.

Investujte na Rentiero bezpečně a anonymně

Na Rentiero.cz, na rozdíl od ostatních způsobů investování, můžete investovat bezpečně a anonymně, zejména díky tomu, že každá investice je zajištěna nemovitostí. Vice o anonymním investování.

Založit účet investora

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h